butwkocie.pl

butwkocie.pl

Ogrod i kot – jak zadbac o bezpieczenstwo

Ogrod i kot - jak zadbac o bezpieczenstwo

Większość ekspertów kot powie, że najlepiej jest trzymać kota domowych wnętrzach. To fakt, że koty kryte będzie żył od trzech do pięciu razy dłużej wewnątrz jak ich odpowiedniki na zewnątrz. Odkryty koty mają tendencję do nie żyją tak długo z powodu drapieżników, głód, choroby, ruchliwych dróg i niepogody.

Problem polega na tym, że wiele wewnętrznych koty spędzają całe swoje życie chce i potrzebuje, aby dostać się na zewnątrz.www.g-sail.eu Chcą cieszyć się słońcem, jeść trawę Chase owady i cieszyć się powietrza z zewnątrz. Wielu właścicieli kotów obecnie poszukują sposobu, aby dać im kota najlepsze z obu światów.

mediacje cywilne w Warszawie
Ogrod i kot - jak zadbac o bezpieczenstwo

Wielu właścicieli przechodzą obecnie do kotów na zewnątrz obudowy, które pozwalają koty cieszyć się światem zewnętrznym, a jednocześnie jest chroniony przed tymi pozycjami wymienionymi wcześniej, że może zmniejszyć żywotność. Obudowy te pozwalają kota kotów wygrzać się w słońcu, uzyskać bardzo potrzebne ćwiczenia, jedzą trawę, która pomaga swoje systemy trawienne i po prostu zaczerpnąć świeżego powietrza.

Te na zewnątrz obudowy kotów są zazwyczaj wykonane z materiałów ogrodzeniowych lub drutu i są dostępne w różnych rozmiarach i kształtach. Mogą być stosowane w niemal każdym podwórku wielkości, pokład lub patio i jakiejś dziedzinie, nawet wykonane do zainstalowania na parapecie.

Ogrod i kot - jak zadbac o bezpieczenstwo

Cennik dla tych systemów obudów zwykle biegną gdzieś w przedziale $ 100- $ 800, w zależności od wielkości i właściwości chcesz. Dla pojedynczego kota, powinieneś być w stanie znaleźć jednostkę poniżej $ 200, który Twój kot pokocha.

Stosując system obudów do ochrony kotka jest uzyskanie jak najlepsze z obu światów dla Twojego kota. To staje się skorzystanie z długim długość życia kotów domowych, a jednocześnie coraz cieszyć się trochę czasu na zewnątrz, aby zrobić to, co zrobić, koty.

Artykuł dzięki: