butwkocie.pl

butwkocie.pl

Jak wybrac kuwete dla kota

Jak wybrac kuwete dla kota

Czy masz jakiekolwiek problemy kuwecie z żadnym z kotami? Więc problem nie jest niezwykły, jak będziesz się uczyć. Statystycznie rzecz biorąc, według Amerykańskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami (ASPCA) około dziesięciu procent wszystkich kotów opracują jakiś problem związany z korzystaniem z ich przestrzeni łazienkowych w pewnym momencie w ich życiu. To może wahać się od korzystania z nocnika na oddawaniu moczu i nie używał go kału lub odwrotnie. Lub może przybrać formę nie używając obszar odpoczynku w ogóle.

Twoja troska jest dowiedzieć się, co może być problem, że jest utrzymywanie swojego znajomego kotów z wykorzystaniem odpowiednich urządzeń. Konflikty między wieloma kotów w domu może stać się źródłem objawów prowadzące do eliminacji problemów. Kot może za złe fakt, że jej miot jest używany przez innego kota w gospodarstwie domowym. Ten problem jest zwykle dość łatwo rozwiązać poprzez zapewnienie, że każdy kot ma dostęp do własnej kuwecie. Korzystnie, zbiorniki powinny znajdować się w znacznej odległości od siebie, aby zmniejszyć prawdopodobieństwo konfliktu, który może wystąpić. Dodatkowo, jeśli masz więcej niż jednego kota, należy mieć kuwety dla każdego kota i jeden w zapasie. Pozwoli to upewnić się, że koty poczują zakwaterowani kiedy jego czas, aby wyeliminować.

Problem zdrowia może doprowadzić do problemów łazienka z jednym lub więcej ze swoich kotów.

Kamienie nerkowe lub zatkanych:

Twój kot posiadający kamieni nerkowych lub zator może spowodować twój kot często wejściu do obiektu. Swojego brzucha może być delikatne w dotyku. Kot może odczuwać ból przy użyciu kuwety i może meow lub wołać, starając się wyeliminować. Wycieczka do weterynarza jest zalecane.

Zakażenie dróg moczowych:

Jeśli zauważysz kot często przy użyciu pojemnika i tylko produkuje małe ilości moczu, mogą one mieć infekcję dróg moczowych.
Artykuł dzięki: