butwkocie.pl

butwkocie.pl

Co jesli kot sie zarazi

Co jesli kot sie zarazi

Przy użyciu jednej z następujących metod pchających gorący roztwór wody z jakąś życie, powyżej i wokół obszaru, powinny zmusić i umyć powierzchnię usuwając wszelkie ropa, zakażenie, brud i zanieczyszczenia z dala i mniej prawdopodobne, aby poruszać się infekcji do innego powierzchnia. Kot nie szczególnie takiego, dlatego potrzebowałem kogoś trzymać go nieruchomo, ale to było spowodowane prawdopodobnie szybciej i mniej bólu dla wrażliwej tkanki uszkodzonego obszaru, który był już na wystawie, niż w rzeczywistości dotyka lub pocierając powierzchnię. Kolejną ważną rzeczą jest to, aby utrzymać Ten czysty.

Teraz ropień ropą i wydawało się , że wypłacona, teraz nie powodując mój kot tyle dyskomfort i nie wydają się być przeszkadza mu. Nie wydaje się być trudny do utrzymania czyszczenia sam obszar. Jednakże, dla dodatkowej ochrony, nadal umyć okolicę, w ten sposób regularnie, aby upewnić się, że obszar ten był utrzymywany w czystości aż do następnego ranka, kiedy mogę zadzwonić weterynarzy i dostać się na spotkanie. Ten guzek był ropień, z bardzo niewielką ranę na przebicie, kiedy walczył, ale nie zostawili ślad.

Co jesli kot sie zarazi

W tym czasie nie wiedziałam, że potrzebne uwagę i został zainfekowany wewnątrz, ale przynajmniej mam znaleźć sposób, aby opiekować, kiedy stało się jasne.

Artykuł dzięki: