butwkocie.pl

butwkocie.pl

Kiedy kot jest chory – jak rozpoznac

Kiedy kot jest chory - jak rozpoznac

Wszyscy do czasu dostać jest chora od czasu. Zwierzęta nie są wyjątkiem. To może być bolesne, aby zobaczyć swój koci cierpienia, kiedy wszystko, co chcesz zrobić, to pomóc. Dobrą wiadomością jest to, że łatwo jest pomóc, o ile wiesz objawy.

Jakie są objawy?

Ponieważ zwierzęta są w stanie powiedzieć, co jest nie tak, być może trzeba będzie się trochę detektywa. Dzięki rozpoznaniu objawów, będziesz w stanie stwierdzić, czy Twój kot powinien być zabrany do weterynarza. Poniżej przedstawiono typowe objawy należy zwrócić uwagę:

o Utrata wagi

o częste wymioty

o zwiększone pragnienie

O Częste oddawanie moczu

o Utrata apetytu

o straty energii

O Kaszel

O Fever

Co jeszcze możesz zrobić?

Czasami może być trudno rozpoznać objawy. Jednak istnieje kilka innych rzeczy, które możesz zrobić, które pomogą Ci dowiedzieć się, czy twój kot jest chory.

Sprawdź kuwety: Jeśli widzisz krew, wziąć kota do lekarza od razu. Jest to oznaką surowiczego problemu.

Sprawdź sierść Twojego kota: Idealnie powinno być gęste i błyszczące. Jeśli twój kot zaczyna tracić włosy, lub jeśli widzisz łysiny może warto wziąć go do kontroli w górę

Poczuj nos: Nos powinien być zawsze wilgotna i zimna. Jeśli jest ciepło i sucho, Twój kot może mieć gorączkę.

Wniosek

Nie zapomnij znaczenie medycyny zapobiec. Upewniając Twój kot ma wszystkie swoje strzały, będziesz w stanie zapobiec poważnym chorobom w dół drogi.

Dowiedzieć się dokładnie, co się stało z kotem może stanowić prawdziwe wyzwanie, więc tym bardziej zrozumieć kota Heath; tym bardziej będziesz uzbrojony w narzędzia, które pomogą psa w niefortunnym wypadku zachoruje.

Artykuł dzięki: