butwkocie.pl

butwkocie.pl

Jak pozbyc sie pchel

Jak pozbyc sie pchel

Pchły są najgorszym wrogiem Twój kot może mieć. Ona drapie się intensywnie, ugryzienia jej skórę i spożywa pchły, które zamieniają się w tasiemce i jej lęk wznosi. Pchły powodować wymioty, biegunka, anemia, utrata sierści i utratę wagi. Koty są stałocieplne i pchły potrzebują ciepła i wilgoci, aby przetrwać.

Więc oni założyć obudowę pod futrem kota wysysających jej krew, a potem więcej pchły mnożyć. Istnieją dosłownie setki pcheł indeksowania na skórze kota, gryzienie w sposób ciągły. Pchły są gorsze w wilgotnym klimacie i może przetrwać rok. Strona główna zadośćuczynienie za pozbycie się pcheł jest bezpieczne i zdrowe podejście do zwierząt domowych, rodzinnych, trawników i domu. Pchły spowodować poważne problemy dla kota, jeśli oni nie załatwione.

Istnieje kilka różnych miejscu fiolek na rynku, ale są one ładowane z pestycydów. Pestycydy w fiolkach może powodować poważne skutki uboczne i problemy narządów. Niektóre marki spalić skórę i powodować stany zapalne i zakażenia. Zastosuj Aloe Vera Gel do obszaru zawarcia i Triple antybiotyk maść dwa razy dziennie, dopóki nie zostanie uzdrowiony. Daj jeden pół kota dorosłego dawki srebro koloidalne w strzykawce dwa razy dziennie przez 5-7 dni.

Można również zauważyć, zadrapania i strupy na kota, który jest spowodowane ze wszystkich swędzenie. Aloe Vera ukoi obszar realizowane i twój kot będzie leczyć się w krótkim czasie. Są to naturalne produkty, które są bezpieczne dla Twojego kota i domu, takich jak Cedar Oil. Jest on dostępny w sprayu na cud natury.

Jak pozbyc sie pchel

MIST psa z nim, a następnie uruchomić grzebień pcheł przez nią szerzyć je i powtórzyć w razie potrzeby. Potrzebny będzie również uwolnić domu pchły. Dywan próżniowe i meble, posypać Boraks na dywan i meble, szlifować go i pozostawić go.

Boraks zabija pchły poprzez ich odwodnienie. Upewnij się, że pokrywa szczelin i pęknięć. Umyć wszystkie pościel i spray cedrowy olej w obszarze zwierzęcia. W leczeniu trawnik, trzeba będzie silniejsze rozcieńczenie Cedar Oil, który jest dostępny w lokalnym sklepie pasz i nasion. Spray stoczni, ogród i wokół obwodu swojego domu. Utrzymanie poza traktowane pomaga utrzymać pcheł z domu.

Naturalne środki domu pozbycie się pcheł są najbezpieczniejszym sposobem leczenia kota. Jej sierść zacznie wyglądać znacznie lepiej, a ona czuje się świetnie.

Katty Dicus badał naturalnego uzdrawiania dla kotów. Ma siedem lat doświadczenia uzdrawiania własnych kotów z naturalnych środków zaradczych. Ona traktuje i uzdrowił jej koty powodzeniem i są szczęśliwe zdrowe koty.

Artykuł dzięki: