butwkocie.pl

butwkocie.pl

Jak szkolic psa

Jak szkolic psa

We wrześniu 2004 roku, nowy program telewizyjny złowionych zainteresowanie wielu właścicieli psów. Spektakl zatytułowany Zaklinacz psów, biorące psy, które wykazywały wspólne złych zachowań jak guma poprzez meble i inne przedmioty gospodarstwa domowego, gryzienie mailmen i atakuje inne psy. gospodarz show, który okazuje się być uznanym ekspertem w dziedzinie zachowań psa, wtedy podjąć wyzwanie eliminowania tych złych zachowań. Pracuje z wykształcenia nie tylko psów, ale także ich właścicieli. Uczy je wszystkie, aby żyć ze sobą w zgodzie.

Sukces tego serialu doprowadziły do ??opracowania książki Dog Whisperer, która jest w istocie zbiorem pewnych podsumowań epizod z pierwszego programu telewizyjnego trzech sezonów. Oprócz podsumowań, książka zawiera również specjalny wprowadzenie przez Cesar Millan, jak również zdjęcia z wielu psów, które zostały biorące udział w show. Teraz zobaczmy, co dokładnie ta książka ma do zaoferowania, a jeśli jest tak interesujące i użyteczne dla właścicieli psów, jak to zapowiada.

Jak szkolic psa

Książka Dog Whisperer posiada łącznie 150 pojedynczych artykułów na psich problemów z zachowaniem i udanego szkolenia posłuszeństwa. Te historie zostały podzielone według ich pierwszym sezonie występu w serialu, a następnie według rozdziałów, na podstawie konkretnych problemów z zachowaniem psa. Przykłady tych rozdziałów są „Lęki i fobie”, „agresja wobec ludzi” i „agresję w stosunku do psów i innych zwierząt.” Można zauważyć, że każda historia zawiera pewne ciekawostki informacji jak jakie skutki długofalowe szkolenia są jak również kilka przydatnych wskazówek od samego autora.

Książka Dog Whisperer jest skonstruowany w taki sam sposób jak odcinków TV show. złe zachowanie psa jest wprowadzany na początku, a potem Millan prowadzi wywiad z właścicielami, aby dowiedzieć się więcej o tym problemie i zbierać jakieś inne ważne informacje.
Artykuł dzięki: