butwkocie.pl

butwkocie.pl

Zwierze u weterynarza – poczatki

Zwierze u weterynarza - poczatki Zaufaj instynktowi swojego zwierzaka. Zwierzęta są dobre na podniesienie subtelne wibracje, że ludzie w ogóle pomijane. Jeśli zwierzę nie lubi kogoś, należy zwrócić uwagę, jest coś starają się powiedzieć.

4. Coś bardzo traumatyczne wcześniej miała miejsce podczas wizyty u weterynarza. Shelter zwierzęta często mają negatywne doświadczenia weterynarza.

Jak pomóc zwierzętom lepiej radzić sobie na następnym Vet wizyty:

Przejazdy samochodów

Dla wielu zwierząt, zwłaszcza kotów, przejażdżki samochodowe są czymś, co kończy się katastrofalnie, przynajmniej w oczach. Jeśli tylko czas zwierzę jeździ w samochodzie, kiedy idą do weterynarza mieć termometr szturchnął gdzieś że wolałbym weterynarz nie, wynik jest pogarda dla podróży.

Zwierze u weterynarza - poczatki

Rozwiązanie: Zabierz swoje zwierzę do jazdy czasem. Psy uwielbiają jeździć samochodami oglądanie świata przez lub zabrać je na miły spacer. Koty mogą cieszyć się jazdą podczas pieścić je traktuje. To sprawi, że Twoje zwierzę mniej troszczy się o przyszłych podróży.

przewoźnik Magia

Dla wielu zwierząt, nośnik jest wróg. Czemu? Ponieważ idzie do weterynarza jest zazwyczaj tylko wtedy są one w jednym. Nie jest niczym niezwykłym, aby zobaczyć przebieg Fluffy dla górek, gdy przewoźnik nie wychodzi.

Rozwiązanie: Umieść nośnik się lubi to Część domu Da © KR. Może to nie będzie pasować do mebli w stylu art deco, jednak umieścić go w takim miejscu, że zwierzę widzi na co dzień, jak pralnia. Gdy zwierzęta są zaznajomieni z ich nośnikami stają się bardziej zrelaksowany, kiedy nadszedł czas, aby dostać się na pokład.

Zwierze u weterynarza - poczatki

przyjemne Perfumy

Syntetyczne feromony imitują zapachy zwierzęce i stworzyć uspokajająco na swojego zwierzaka.

Rozwiązanie: Syntetyczne feromony można kupić zarówno dla psów i kotów. W wielu przypadkach, pomagają uspokoić się obaw zwierzaka.

Należy je przechowywać Hungry

Artykuł dzięki: