butwkocie.pl

butwkocie.pl

Jak dbac o zdrowie kota

Jak dbac o zdrowie kota

Istnieje kilka domu środków do tego problemu. Większość z nich jest na bazie oleju, który gasi roztoczy. Można spróbować moczenia ząbek czosnku w niewielkiej ilości oliwy z oliwek na dzień lub dwa. Wyjąć czosnek i przechowywać olej w chłodnym miejscu.

Wymazać uszy Twojego Kitty wacikiem zamoczonym w mieszaninie pół octu i pół wody. Nie sięgaj tam z wacikiem, jak można uszkodzić słuch swojego zwierzaka. Umieść pięć lub sześć kropli olejku czosnkowym w uszach Twojego furball i pocierać je u nasady, aby pomóc jej uruchomić w.

http://pozycjonowaniesieradz.pl

To nie jest tak proste jak się wydaje. Możesz bezpiecznie owinąć kociego przyjaciela w ręcznik więc ona nie może ugryźć lub podrapać cię. Kiedyś podkraść się za mojego kotka i owinąć ręcznikiem wokół niej szybko tylko jej głowa wystaje zanim zdążyła uciec. Wtedy bym przypiąć ją między kolana i umieścić krople do uszu i być przygotowanym w.; gdy kapie olej w, ona potrząsnęła energicznie głową, rzucając resztek oleju i uszu całego Ciebie! Więc nie ubrać, aby to zrobić.

A zabawa jest, że pojawi się powtórzyć ten zabieg dwa razy dziennie przez siedem do dziesięciu dni. Przerwanie leczenia za wcześnie, roztocza może wrócić. Być może trzeba zabrać swojego kumpla do weterynarza mieć uszy oczyszczony. Lekarz weterynarii może pokazać, jak bezpiecznie czyścić uszy Twojego kota.

Nie zaniedbuj swojej uszy Kitty. Ona zależy od Ciebie wziąć od niej.

Dowiedz się, jak traktować roztocza ucha kitty i infekcje ucha BEZ pestycydów lub antybiotyków. Odwiedź Homeopatia dla kotów – świerzbu usznego, aby dowiedzieć się, jak pomóc kota z naturalnych środków zaradczych.

Darlene L. Norris jest własnością wielu kotki na przestrzeni lat. Teraz mam połączyć moją miłość do kotów i moje całe życie zainteresowanie ziołami i uzdrowienie na moim nowym blogu, Cool Cat Opieki Stuff.Informacje na temat naturalnych środków dla kotów może być trudne do znalezienia. Bądź na bieżąco z najnowszymi zabiegów ziołowych i homeopatycznych dla znajomych kotów!

Artykuł dzięki: